BİLİŞİM


BİLİŞİM HİZMETLERİMİZ

KURUMSAL WEB SİTESİ

Firmanızın bize sunduğu tüm veriler işlenerek bir bütün haline getirilecek ve projenizin ihtiyaçları belirlenerek ekibimiz tarafından iş bölümü yapılacaktır. Kurumsal Web Sitesi firmanızı dünyaya anlatmanın en etkin yoludur. Firmanızın hizmet verdiği alana yönelik, size özel çözümler üretiyoruz.

E-TİCARET WEB SİTESİ

E-Ticaret, internetin en hızlı büyüyen platformudur. İş yoğunluğu ve yeni teknoloji cihazlar sebebiyle kişiler, alışveriş ihtiyaçlarının büyük bir bölümünü internetten sipariş vererek karşılamaktadır. Peki bu kadar çok alışveriş sitesi varken firmanızı nasıl ön plana çıkarabilirsiniz?

MOBİL UYGULAMALAR

Gerçekleştirilen her bir Mobil Uygulama için projenizin yapısına uygun teknolojik yenilikleri sizlere sunmaktayız. Ekibimiz sürekli olarak kullanıcı alışkanlıkları ve trend tasarımlar üzerine çalışmakta ve tüm mobil uygulamaları dünya standartlarında geliştirmektedir.

SEO OPTİMİZASYONU

Seo, belirlenen anahtar kelimelerin arama motorlarında üst sıralara çıkarmak için yapılan çalışmaların tamamıdır. Arama motorlarında üst sıralara çıkmanız için çalışan ekibimiz, belirttiğiniz anahtar kelimeleriniz için %100 başarı vaat ediyor. Seo Talep Formu'nu doldurarak anahtar kelimeleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

GRAFİK TASARIM

Basılı veya web tabanlı tüm reklam materyalleri ve kurumsal kimlik ile ilgili tüm çalışmaları sizden ilham alarak tasarlıyoruz.

SUNUCU YÖNETİMİ

Sunucularınızın kurulum, yönetim ve sanallaştırma süreçlerinin tümünü üstleniyoruz.

AĞ YÖNETİMİ

Ağ ve güvenlik duvarı kurulumu, yönetimi ve tüm sistem güvenlik hizmetlerinizi sağlıyoruz.

DONANIM TEDARİĞİ

İhtiyacınız olan tüm IT ekipmanlarının kurulum, bakım ve destek işlemleri için yanınızdayız

Her hakkı saklıdır © 2017 Düzgün Yapı Market